x
Ödeme Seçenekleri

Marka Listesi
Döviz Kurları
USD:3.8862 EUR:4.72349
Facebook

Ari sütü

arı sütü

ARI SÜTÜ

Arı Sütü Nedir ?

Arı sütü, her şeyden önce mükemmel faydaları bulunan ve kolay kolay elde edilmesi mümkün olmayan bir üründür. Temel anlamda ise; 5 ila 15 günlük işçi bal arıları tarafından ana arıyı yani kraliçe arıyı beslemek amacı ile yutakaltı adlı bezeleri içerisinden salgıladıkları bir bal arısı ürünüdür. Arı sütü; Binlerce çiçekten alınan polen özlerini ve arılardan özel olarak elde edilen bir çok vitamin, mineral gibi insanlara ciddi oranda faydası bulunan içeriği bünyesinde barındırmaktadır. Bu içeriği ve özel bir ürün oluşu nedeni ile de insanlara ciddi oranda fayda ve yarar sağlar.

Arı Sütü Ne Gibi Faydaları Bizlere Sunar?

Ari Sütü günlük yaşantımız içerisinde bir çok isimle adlandırılmaktadır. İnsanlar, arı sütünün mucizevi faydaları nedeni ile bu devasa ürüne; ?Gençlik Formülü? Hayat Formülü? gibi isimler koymuşturlar. Gerçekten de bu tür isimleri ciddi anlamda hak eden bir üründür Arı Sütü. Mükemmel yapısı ve içeriği sayesinde insanların hemen her alanda faydalı bir etkiyi görmesine yardımcı olur. Üstelik; ABD ve Uzakdoğu gibi bir çok bölge içerisinde de gene Arı sütü kullanılmakta ve insanlar bu ürünün faydalarından fazlası ile yararlanmaktadır.

Arı Sütünün Bize Sundukları;

Halsiz, yorgun veya bitkin olduğunuz durumlar içerisinde sizlere enerji ve güç vererek bu durumlardan kurtulmanızı; daha aktif olmanızı sağlar,

Öğrencilerin zihinsel açıdan gelişimlerini ve daha zeki bir hâl almalarını sağlar,

Yaşlanmayı geciktirerek, vücut yapınızın yenilenmesini sağlar,

Cinsel yaşantınızda ki performansın artmasını ve daha verimli bir cinsel yaşama sahip olmanızı sağlar,

Harcadığınız enerjinin geri alımında yardımcı olur. Bu nedenle de fazla enerji harcayan sporculara ciddi oranda fayda sağlar,

Yaşlılık dönemleri içerisinde meydana gelmesi muhtemel olan damar sorunlarını en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturma konusunda sizlere yardımcı olur,

ari sütü faydalari

Anemi yani halk dilinde kansızlık olarak bilinen sorunu ortadan kaldırmak adına kan üretimini artırır,

Böbrek bölgesi içerisinde ve idrar yolu kısmında meydana gelen sorunları giderme de sizlere yardımcı olur,

Saç bölgesinde ki dökülmeleri engelleyerek sizlere fayda sağlar,

Kemiklerin gelişiminde faydalı olur,

Solunum sistemlerinin çalışma düzeyini artırır,

Regl dönemlerinde ki bir çok düzensizliği ve ağrıyı giderir,

Kısacası; gerek yetişkinler için, gerek çocuklar için ciddi oranda fayda sağlayan Arı sütü , bir çok olumlu etkiye sahiptir. Arılar tarafından üretilen/salgılanan en önemli maddeler arasında yer alması da ürünün önemini ciddi oranda artırmaktadır. Sizlerde; bu şekilde var olan bir çok sorununuza Arı Sütü sayesinde çözüm bulabilir ve çok daha verimli bir yaşam sürebilirsiniz. Üstelik; dediğimiz gibi, bu ürün tek bir soruna ya da probleme çözüm bulmaz. Bir çok sorunda sizlere çözüm sunar ve ciddi oranda faydasını görmenize yardımcı olur.

Sizlerde sitemiz üzerinden Arı Sütü ve Arı Sütü Hapı ürünlerine sorunsuz bir biçimde sahip olabilirsiniz. Firmamız, Türkiye ya da Avrupa?da her nerede yaşıyor olursanız olun; sizlere bu ürünleri sorunsuz bir biçimde göndermekte ve teslim ettirmektedir. Bu nedenle de sizlerde mucizevi arı sütünden faydalanmak için sadece sitemizden sipariş verebilir ve kısa süre içerisinde arı sütü ürününüze sahip olabilirsiniz. Bilmelisiniz ki; sunduğumuz tüm ürünler tamamen işçi bal arıları tarafından üretilen doğal ürünlerdir. Herhangi bir kimyasal içermezler.

Günümüzde bir çok kimyasal katkıların besinlerin içerisine girmesi ile birlikte, çocuklarımızın ve gençlerin zihinsel gelişiminde bazı eksiklikler meydana gelmektedir. Zihinsel gelişim vücudumuzda ki gelişimi en zor bölgelerden biridir. Düşünme ve yetenek güdülerinin kendini tamamlayabilmesi için uzun bir süreç yer alması gerekmektedir. Tüm bu zaman kavramlarına ve diğer kimyasal katkıların etkilerini kaldırılması için ; Arı Sütü hapı en iyi ve en etkili yardımcı doğal üründür.

Arı Sütü hapı işçi arıların, Ana kraliçe arıyı beslemek için salgılayarak ürettikleri bir besindir. Tamamen doğal ve faydalı bir besin olan Arı sütü kolay tedarik edilemeyen bir besin kaynağı olduğu için hap hâline getirilerek daha kolay kullanışlı bir hâl alması sağlanmıştır. Dünyada en iyi doğal gıdalar arasında yer Alan Arı Sütü?nün vücut için bir çok faydası bulunmaktadır.

arisütü


Zihinsel gelişim başta olmak üzere, Halsizliğe karşı, saç ve kirpik dökülmelerine engel, Cinsel hayatta ki performans düşüklüğüne çözüm, uyku düzensizliğinin düzeltilmesi gibi bir çok soruna çözüm olmaktadır. Bilimsel araştırmalar sonucu Arı Sütü hapının vücuda kısa sürede etki ettiği gözlemlenmiştir. Sizlerde Zihin gelişimi bakımından doğal bir takviye almak istiyorsanız Arı Sütü Hapı?nı tercih edebilirsiniz. Doğal ve kullanımı kolay olan bu Doğal gıda takviyesinin etkilerini çok kısa sürede görebileceksiniz.

Arı Sütü hapını, hemen sipariş ederek sizlerde Zihin gelişiminize ve diğer belli başlı sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz. Sitemizde ki diğer içerikleri de inceleyerek detaylı olarak Arı sütü hapı hakkında bilgi edinebilir, Diğer kullanıcı yorumlarını okuyarak en doğru bilgiyi edinebilirsiniz. Sizlerde hemen Sipariş vermek için Bizi Arayın. Tüm Türkiye?ye En hızlı teslimat garantisi ile Arı Sütü Hapını Kapınıza kadar getirelim. Küçük bir not ; Arı Sütü Hapı bir ilaç değildir, Doğal gıda takviyesidir.

ARİ SÜTÜ İLE GELEN SAĞLIK

Bilindiği üzere; işçi arıların ömrü 1 ile 3 ay arasında değişir. Fakat bazı işçi arıları 5 7 sene arasında yaşar. Ve bu yaşadığı yıllarda verimli bir arı olarak yaşar. Peki bu arılar neden diğerlerinden daha uzun ve verimli yaşarlar ? Bunun tek bir nedeni var. O da bu arıların arı sütü ile besleniyor olmaları. İnsan ve hayvan hastalıkları çok da farklı değildir aslında. Eğer doğru kullanılırsa Arı Sütü de sizin için yararlı olabilir.

Bir nevi doping etkisi yaratan Arı Sütü hastalıklarınızı kolayca a

tlatmanıza yardımcı olabilir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir ve sizi dinç tutabilir.

9 tane B vitamini içinde barındıran Arı Sütü; halsizliğinizi alabilir, Kalp Damar sistemini güçlendirebilir, damar tıkanıklığını önleyebilir, deri hastalıklarında yardımcı olabilir vb

Kısacası Arı Sütü ile sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Fakat istediğiniz şeyi elde etmek için sadece dışarıdan etmenleri kullanmakla yetinmeyin, sizlerde bir şeyler katın.

Ari sütü ve Saç dökülmesi hakkında...

Hepimizin bildiği gibi günlük dökülen 100 tel saç normal olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle aslında herkeste her gün belirli bir miktarda saç dökülmesi görülebilir. Fakat saçların aşısı incelmesi ve diplerin açılması normal değildir. Eğer kırk yaşın üstündeyseniz saç tellerinizde incelme, azalma görülebilir. Kırk yaşın üzerindeki birinin gençliğindeki kadar çok sayıda ve kalınlıkta saça sahip olması beklenemez.

Saç dökülmesinin nedenleri:

1.Fizyolojik dökülme: Buna örnek olarak doğum sonrası dökülmeyi verebiliriz. Östrojen hormununda ki azalma saç dökülmesine neden olur. Bu durum geçicidir.

2.Stres: Stres son zamanlarda hayatımızda çok fazla kendini göstermektedir. İşten ayrılma, aileden birinin kaybı örnek verilebilir. Bu gibi durumlarda saç dökülmesi sıklıkla görülür.

3.İlaçlar: Epilepsi, doğum kontrol, tiroid gibi ilaçlar saç dökülmesine neden olabilir. Ayrıca kansızlık, böbrek yetmezliği gibi hastalıklarda saç dökülmesine neden olur.

4.Kötü beslenme: Özellikle vücudun ihtiyacı olan protein yeterli olmadığı zaman saç dökülmesi oldukça fazla görülmektedir. Proteinden zengin beslendiğinde saç dökülmesi duracaktır. Kırmızı et, balık ve yumurta protein açısından oldukça zengindir.

5.Saç stilize edici yöntemler: Saçınızın sık sık rengini açıyor, düzenli olarak boyuyorsanız saçlarınız kırılır. Sadece bunlarda değil saç jölesi, saç spreyleri de saç tellerini kırar. Ayrıca saç kurutma makineleri, düzleştiriciler saçın kırılgan hele gelmesine neden olur.

Unutmayın; Saç kişiyi gösteren ilk etmendir. Saçlarınızın döküldüğünü gördüğünüz zaman canınız çok sıkılacaktır. Saçlarınızı kaybetmeden önce kıymetini bilin.

Etiket : Kaçkar balı saç dökülmesi , bal saç dokülmesi, bal polen karişimi saç dokülmesi , saf arı sütü , yerli arı sütü , arı sutu polen , arı sütü bal polen propolis , apitera karışımı  , organik arı sütü , anzer arı sütü , kaçkar arı sütü , 

Üye Girişi

Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.