x
Kafkas Ana ari Satişi ?

SAF KAFKAS ANA ARİ SATİŞİ

Kafkas Ana ari satişlarımız Mayis ayinda başlayacaktir Talepte bulunmak isteyen müşterilerimiz sitemiz üzerinden yada http://www.kafkasanaari.com sitesinden siparişlerini verebilirler... ilgili aricilarımıza duyurulur..

Ana Arilarımız Saf kafkas Ana ari olup Kaliteli Damızlık Ana arilardır...

Ana arilarımız Garantilidir..

DÖLLÜ ANA OLMA OLASILIĞI %100 DÜR

KARGODAN DOĞACAK HASARLARDA (örnek ana arı ölümü gb.) alıcı sorumlu tutulamaz.en kısa sürede yenisi gönderilir.

ana arı siparişlerinde adres bilgilerinin doğru girilmesi ve siparişlerde ücretin peşin ödenmesi gerekmektedir...

kargo alıcıya aittir..

GARANTILI ANA ARI...

Kafkas Ana arı, bir kovanın yönetimi ve neslin devamı açısından kovanın en önemli ve temel unsurudur.


Erkek arı haricindeki tüm arılar dişi olduğundan ana arısını yitiren bir kovandaki sıradan bir işçi arı, arı sütüyle beslenip yumurtlayabilme özelliği kazanabilmekte ve bu sayede ancak 12 günde dölsüz bir ana elde edilmektedir. Bu ananın çiftleşmesi için gereken zaman ve öncesinde yavru üretiminin olmadığı da göz önüne alındığında ana arı temini, arıcının olmazsa olmazlarındandır.

Günümüzde arıcımız, kendi kovanından elde ettiği ana arı memelerini başka kutu veya kovanlarda yetiştirerek oğul almakta ve olası ana kayıplarında kendi ana arısını teminini yapmayı uygulamayı denemektedir. Müspet sonuç alınsa dahi oluşan bu ana arının bir işçi yumurtasından oluştuğu göz ardı edilerek verimsiz ve yavru verimi düşük, bal getirisi az ve kısa ömürlü kolonilerle karşı karşıya kalınmaktadır.


KAÇKAR ARİCİLİK olarak biz; siz arıcılarımızın halinden en iyi anlayan kuruluş olduğumuzu; ana arı temininde kolaylık , ücretsiz teknik destek ve danışmanlık, uygun fiyatlarımız ve 20 yıla yaklaşan tecrübemizle; sizlerden gelen olumlu tepkiler sayesinde her geçen gün kalite ve öz verimizi arttırmaktayız..
Etiket : kafkas ana ari , kafkas ana arı , ana arı kafkas , ana arı kafkas , kafkas ana arı üretimi , kafkas ana arı fiyati , kafkas ana arı satışı , ana arı satışı , ana ari satiş , karniyol ana arı  , ana ari , ana arı , ana ari fiyatı , damizlik ana , damizlik kafkas ana ari , ana ari satişi  , kafkas macahel ana ari , macahel ana ari , macahel ana arı , ana ari

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.