x
Kaçkar Poleni

kaçkar poleni

KAÇKAR POLENİ :

Rizenin ve Artvinin yüksek kesimlerinde yayla çiçeklerinden ve Ormansı bitkilerden elde edilen kaçkar polenleri'dir. Kaçkar poleninde Yayla çiçeklerinin yanında Ormangülü dediğimiz mavi komar, Dağ gülü dediğimiz beyaz komar , kestane ağacının çiçeğinden elde edilen kestane poleni yanında yayla çiçeklerinden elde edilen bir polen çeşidir.

polen

Kaçkar Polenini :

Aç karnına, kahvaltıdan en az 1 saat önce almanızı tavsiye ederiz. Günlük düze bir seferde alınabileceği gibi, Sabah kahvaltısından 1 saat önce , öğle -akşam yemeklerinden 1 saat , gece yatarken yemeklerden 1saat önce de bölünmüş düzeler halinde alınabilir.

MUHAFAZASI

Serin ve rutubetsiz bir yerde tercihen ambalajı içinde buzdolabında muhafaza ediniz. Cam kavanozdaki polenleri ise kapalı şekilde buzdolabında saklayınız.

kaçkar polen polen
Etiket : Kaçkar Poleni , Kaçkar Polen , Polen , bal ,  pölen , organik polen , arı sütü bal polen , kaçkar endemik türler , endemik kaçkar çiçekleri , anzer poleni , anzer polen , anzerpoleni , polenin faydaları , polenin zararları , pölen bebeklere kullanımı , organik po

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.