x

Yerli Saf Ari Sütü 10 gr

Ürün Kodu :
Barkod Kodu :
Yorumlar(0)
120,00 TL
 • Ürün Özellikleri
  KULLANIM ŞEKLİ VE SAKLAMA KOŞULLARI:

  Buzdolabında Muhafaza Ediniz.
  Arı sütü donmuş halde 18 ay kadar saklanabilir. Buzdolabı raf ortamında ise 6-8 hafta kadar. Size ulaştığında arı sütünden 6 hafta içinde kullanmayı düşündüğünüz örneğin 100-200 gr. kadar ağzı kapanır cam bir kaba koyup gerisini buzluğa koyunuz. Kap içindeki arısütünü ise buzdolabınızın bir rafında tutabilirsiniz. Kaptaki miktar tükendiğinde, kabı yıkayıp daha sonra buzlukta donmuş halde bulunan arısütünün çözülmesi ardından tekrar bu kaba alabilir, geri kalanını tekrar buzluğa koyabilirsiniz. Ya da arı sütünü 5 ağzı kapaklı kavanoza 200 gramlık miktarlarda bölüştürüp dördünü buzluğa koyupbir tanesini buzdolabı raf bölümüne alabilir ve bittikçe buzluktan bir kavanozu raf ortamına taşıyabilirsiniz.
   
  Bu arada arı sütüne metal kaşık ile temas etmekten kaçınılmalıdır. Onun yerine tahta ya da plastik kaşıkları tercih ediniz.
   
  Arı sütünü güneş ışığına maruz kalmaktan da koruyunuz.
   
  Alternatif olarak arısütü bal ile de karıştırılabilir; 
  Aşırı Tüketim Yapmayınız!
  Etiket : ari sütü , ari süt , arisütü , bal polen ari sütü , hakiki ari süt , arisüt , arı sütü  , arı sütü , arı sütü , arı sütü faydaları , arı sütü nedir , arı sütü polen , arı sütü bal polen , arı sütü nasıl saklanır , arı sütü nasıl , arı sütü kullanımı , arı sütü bebeklere verilirmi, , ari sütü nelere faydali , Ari sütü ,  ari süt , kaçkar ari sütü , hakiki ari sütü , arisutu , arisütü , saf arı sütü , yerli arı sütü , anzer arı sütü , organik arı sütü , arı sütü kullanımı , arı sütü nasıl kullanılır , arı sütü  nasıl saklanır , arı süt bal polen , ari sütü ,  arı sütü karışımı , arı sütü faydaları , arı sütünün faydaları
   
 • Teslimat & İade Koşulları
 • Ödeme Seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.