x
Facebook

Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Kaçkar Poleni 1 kğ...
Yeni Ürünler
Yerli Saf Ari Sütü 10 gr ... Yerli Ari Sütü 20 gr...
Ödeme Seçenekleri

Yerli Ari Sütü 20 gr

Yerli Ari Sütü 20 gr
  • Yerli Ari Sütü 20 gr
  • Yerli Ari Sütü 20 gr
  • Yerli Ari Sütü 20 gr
 
Ürün Fiyatı: 175,00 TL
Havale %0 İndirimli Fiyatı:175,00 TL
       STOKTA VAR
 Adet
   
Garanti Bilgisi:6 ay
KULLANIM ŞEKLİ VE SAKLAMA KOŞULLARI:

Buzdolabında Muhafaza Ediniz.

Arı sütü donmuş halde 18 ay kadar saklanabilir. Buzdolabı raf ortamında ise 6-8 hafta kadar. Size ulaştığında arısütünden 6 hafta içinde kullanmayı düşündüğünüz örneğin 100-200 gr. kadar ağzı kapanır cam bir kaba koyup gerisini buzluğa koyunuz. Kap içindeki arısütünü ise buzdolabınızın bir rafında tutabilirsiniz. Kaptaki miktar tükendiğinde, kabı yıkayıp daha sonra buzlukta donmuş halde bulunan arısütünün çözülmesi ardından tekrar bu kaba alabilir, geri kalanını tekrar buzluğa koyabilirsiniz. Ya da arı sütünü 5 ağzı kapaklı kavanoza 200 gramlık miktarlarda bölüştürüp dördünü buzluğa koyup bir tanesini buzdolabı raf bölümüne alabilir ve bittikçe buzluktan bir kavanozu raf ortamına taşıyabilirsiniz.

Bu arada arısütüne metal kaşık ile temas etmekten kaçınılmalıdır. Onun yerine tahta ya da plastik kaşıkları tercih ediniz.

Arı sütünü güneş ışığına maruz kalmaktan da koruyunuz.

Alternatif olarak arısütü bal ile de karıştırılabilir; eğer kilo sorunu yoksa ya da fazla kaloriden endişe etmiyorsanız bu şekilde saklamak ideal yollardan biridir. Bu durumda uzun süreler bozulmadan buzdolabında saklanabilir.

Aşırı Tüketim Yapmayınız!

Kullanım Şekilleri..

Kilo sorunu olanlara ya da kalori alımına özen gösterenlere arısütünü saf halde kullanmayı öneriyoruz. Arısütü, plastik bir tatlı kaşığı ile ağza alınıp, en az 2 dakika süreyle dil altında tutularak tüketilir. Tüketim aç karnına yapılmalı ve en az 10 dakika geçmeden üzerine birşey yenilmemelidir.  Sabah kalkınca ve akşam yemeğinden önce kullanılabilir.

Çocuklarınıza Sevecekleri Karışımlar İçinde Veriniz..

Etiket : ari sütü , ari süt , arisütü , turk ari sütü ,hakiki ari süt , garantili ari sütü , bal polen ari sütü , apitera , bal ari sütü karişimi 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.