x
Hakkımızda

KARLİ KOVAN KAÇKAR BALİ :

Rize ve Artvin Dağlarının Yüksek kesimlerinden ve özelliklede Rize İkizdere ilçesinin yüksek rakimlı Kaçkar yaylalarından Olan Anzer yaylasının komşu yayla köylerinden tamamen doğal organik yöntem ve tekniknikleri ile üretilip ambalajlanmaktadır?

Rize ilimizin Yüksek kesimleri doğal güzelikleri yanında dünyada eşi benzeri bulunmayan endemik floraya ev sahipliği yapmaktadır.

İkizdere vadisi Doğal güzelliği ve endemik florası bozulmamış ülkemizin flora çeşitliği bakımından ender yerlerinden birtanesidir.. ve bu vadi dünyada eşi benzeri bulunmayan balı ile meşhur Anzer Balının üretiminin yapıldığı bir vadidir..

Ayrıca İkizdere?nin floristik zenginliğine incelersek, yapılan TÜBİTAK destekli bir araştırmada İkizdere?ninde içinde bulunduğu Rize ilinde, toplam 1430 bitkisel tür çeşitliliği, bunlardan 15 adedi Türkiye florası için yeni kayıtlar olduğu, 4 bitki taksonunun ise bilim dünyası için yeni olduğu, ayrıca 110 takson da Türkiye için endemik olduğu saptanmıştır (Güner ve ark. 1987).

Rize ilinide kapsayan Doğu Karadeniz Bölgesinde yapılan başka bir floristik araştırmada ise 2239 bitkisel tür çeşitliliği ve 222 endemik bitki taksonu tesbit edilmiştir (Anşin, 1980). Bu Sayı İngiltere dahil, birçok Avrupa ülkesi florasından daha zengindir.

Karli kovan Kaçkar Bali Dededen oğula tecrübe birikimi ile Kaçkar dağlarının eteklerinde bir çok çiçeğe ev sahipliği yapan zengin flora ve endemik çiçeklerden büyüklerimizin yöntemi olan kara kovanlardan ve balın doğallığını bozmadan günümüz imkan ve olanaklarıyla teknolojiyede ayak uydurarak hijyenik bir ortam içerisinde hakiki doğal balın üretimi yaninda satış ve pazarlamasınıda yapmaktadır?.

Rize ilimizde KARLİ KOVAN KAÇKAR BALI Markasıyla Tarım ve köyişleri bakanlığının izni ile hijyenik yasal bir ortam olan bal dolum tesisinde Tahlilli, Ambalajlı ve etiketli olarak paketlenip siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunmaktayiz...

KARLİ KOVAN KAÇKAR BALİ KARLİ DAĞLARIN ALTİN BALİ....VİZYON VE MİSYONUMUZ
 

KALİTE ANLAYIŞIMIZDAN ÖDÜN VERMEDEN, KAÇKAR BALİ ÜRETİM KALİTESİNİ GELİŞTİREREK ,

ÜRÜNLERİMİZİ MARKA TESCİLLİ, AMBALAJLI VE ETİKETLİ OLARAK TS STANDARTLARINA UYGUN SAĞLIKLI HİJYENİK BİR ORTAMDA DOLUMUNU YAPARAK NSANLARA EN GÜVENLİ OLACAK ŞEKİLDE ULAŞTIRMAKTIR....

KALİTEMİZ VE GÜVENİRLİĞİMİZ ASLA TESADÜFİ DEĞİLDİR.. DAİMA İNSANI ÖN PİLANDA TUTARAK İNSANA VERİLEN DEĞERİN VE AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR..

KARLİ KOVAN KAÇKAR BALİ KARLİ DAĞLARIN ALTİN BALİ.......T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.